O nas

Passion ARMA Events - Imprezy firmowe, Koncerty, Promocje , Widowiska / O nasSpółka Passion ARMA Events powstała w wyniku współpracy dwóch firm z branży marketingowej:

                 

Pierwsza z nich, to popularna agencja reklamowa realizująca wszelkie zlecenia w obszarze promocji i szeroko pojmowanego marketingu. Druga zaś, to studio koncepcyjne tworzące wszelkiego rodzaju strategie reklamowe, projekty public relations, a przede wszystkim grafikę reklamową. Współpraca tych firm daje im niezbędną swobodę działania, a zbudowane przez kilka lat zaplecze techniczne wraz z rozbudowaną siatką partnerów współpracujących, gwarantuje niezależność i możliwość podejmowania się realizacji nawet najbardziej ambitnych wyzwań. Niezbędne doświadczenie i branżowe umiejętności obaj kooperanci zdobywali pracując wiele lat nad wizerunkiem firm, organizacją eventów promocyjnych różnego rodzaju, w tym również o charakterze masowym, ale przede wszystkim działając w ścisłym kontakcie z wymagającymi Klientami.

skontaktuj się z nami!

Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.  Akceptuje  Polityka prywatnosci